Antčiužiniai

8h AERO ANTČIUŽINIAI Ir vėl ateis naktis.........!!! 8h AERO COMFORTAS antčiužinis – tai..
Nuo €194.00
8h AERO ANTČIUŽINIAI Ir vėl ateis naktis.........!!! 8h AERO EKSTRA antčiužinis savo branduoli..
Nuo €194.00
8h AERO ANTČIUŽINIAI Ir vėl ateis naktis.........!!! 8h AERO SEZONINIS antčiužinis – tai..
Nuo €194.00
Gaivus miegas - lengvam rytui..! 8h CALIDUS – tai šiluma ir švelnum..
Nuo €164.00
8h HERBA – tai ypatingais aromatais užburiantis HIGIENINIS ANTČIUŽINIS, kurio užpild..
Nuo €143.00
8h NOTUS – tai ypatingo universalumo HIGIENINIS ANTČIUŽINIS, kurio užpildą sudaro tv..
Nuo €143.00
8h SENSUM – grikių lukštais užpildytas universalus HIGIENINIS ANTČIUŽINIS. Nuo sen..
Nuo €230.00
Antčiužiniai

8h AERO antčiužiniai

Jei  turite seną, bet dar gerą čiužinį, naują, bet blogai vėdinamą (pvz.: pilnavidurį lateksinį ar viskoelastinį) arba norėsite pastoviai miegoti ant išleidžiamos sofos ar kampo labai geras ir teisingas pasirinkimas įsigyti 8h AERO antčiužinį.

8h AERO antčiužiniai 7 cm storio. Gaminame trijų skirtingų sudėčių antčiužinius, kurių branduolys, nuo vidutinio kietumo iki vidutinio minkštumo, pats antčiužinis turi vasara/žiema puses, o medžiagos parinktos taip, kad būtų sukurta ypatinga komforto ir mikroklimato technologija, todėl puikiai tiks stipriai prakaituojantiems.

  • 8h AERO COMFORTAS antčiužinis – tai mėgstantiems komfortą ir vidutinį minkštumą 8h AERO kolekcijos antčiužinis;
  • 8h AERO EKSTRA antčiužinis savo branduolio sudėtimi pats viduriukas tarp vidutinio minkštumo ir kietesnio 8h AERO antčiužinių kolekcijoje;
  • 8h AERO SEZONINIS antčiužinis – tai vidutinio kietumo, skirtas mėgstantiems kiečiau miegoti, bet tikrai ne per kieto branduolio 8h AERO  antčiužinių kolekcijos variantas.

Higieniniai antčiužiniai – tai UAB „Meduma“ gaminami vieno, natūralaus ir laiko patikrinto užpildo antčiužiniai, kurie tikrai atras Jūsų namuose ypatingą vietą, tereikia išsirinkti, kokių antčiužinio savybių Jums reikia. UNIVERSALU – kai norėsite pagerinti seno čiužinio savybes, apjungti du atskirus čiužinius, kai namuose turėsite svečių, ligonių ar kitose gyvenimo situacijose – HIGIENINIAI ANTČIUŽINIAI visada Jums tarnaus, kas benutiktų...

8h CALIDUS antčiužinis, kurio užpildą sudaro kupranugario vilnos pluoštas nuo gilios senovės žinomas, naudojamas ir ypatingai vertinamas už maksimalų šilumos išlaikymą bei prisitaikymą prie temperatūros pokyčių.

8h HERBA antčiužinis – tai ypatingais aromatais užburiantis HIGIENINIS ANTČIUŽINIS, kurio užpildą sudaro jūržolės pluoštas. 

8h NOTUS antčiužinio užpildą sudaro tvirtas kokoso pluoštas – natūrali augalinės kilmės medžiaga, užtikrinanti puikų oro pralaidumą ir vėdinimąsi.

8h SENSUM antčiužinis - nuo seno liaudies medicinoje yra žinomas gydomasis grikių poveikis, todėl grikių lukštų užpildas šiame čiužinyje yra ypač svarbi profilaktinė bei reabilitacinė priemonė nuo pragulų.

Rašyk
Skambink