• Antčiužinis 8h CALIDUS
  • Antčiužinis 8h CALIDUS
  • Antčiužinis 8h CALIDUS
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-010

Turimas kiekis: Pavyzdinė prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Gaivus miegas - lengvam rytui..!

8h CALIDUS – tai šiluma ir švelnumu apgaubiantis HIGIENINIS ČIUŽINYS, kurio užpildą sudaro kupranugario vilnos pluoštas.

€149.00

Antčiužinis 8h CALIDUS

Sandara:

  1. Nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio arba medvilninio audinio, 3 mm storio lino arba medvilnės pluošto ir medvilninės drobelės; Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas;
  2. 20 mm storio (1400 g/m2) daigstytas kupranugario vilnos pluošto užpildas

8h CALIDUS – Jūs nenorėsite lipti iš lovos...

8h CALIDUS – tai šiluma ir švelnumu apgaubiantis HIGIENINIS ČIUŽINYS, kurio užpildą sudaro kupranugario vilnos pluoštas – nuo gilios senovės žinomas, naudojamas ir ypatingai vertinamas už maksimalų šilumos išlaikymą bei prisitaikymą prie temperatūros pokyčių. Nepaprastai minkštas, lengvas, patogus, orui pralaidus higieninis čiužinys Jus ne tik sušildys, jis turi sąnarius stiprinančių savybių – ypatingai tinka sąnarių ligomis ir reumatizmu sergantiems žmonėms. Šis universalus HIGIENINIS ČIUŽINYS užtikrins Jums ne tik šilumą ir saldų miegą, ryte pabudę Jūs nenorėsite lipti iš lovos!

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

„HAMAKO EFEKTAS“ nesusidaro.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink