• Antčiužinis 8h HERBA
  • Antčiužinis 8h HERBA
  • Antčiužinis 8h HERBA
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-011

Turimas kiekis: Pavyzdinė prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

8h HERBA – tai ypatingais aromatais užburiantis HIGIENINIS ČIUŽINYS, kurio užpildą sudaro jūržolės pluoštas. Ši ekologiška ir sveika žaliava užtikrina puikų žmogaus odos kvėpavimą bei labai gerą šilumos izoliaciją.

€130.00

Antčiužinis 8h HERBA

Sandara:

  1. Nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio arba medvilninio audinio, 3 mm storio lino arba medvilnės pluošto ir medvilninės drobelės; Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas;
  2. 20 mm storio jūržolės pluošto užpildas. 

8h HERBA –  sapnas tai ar rojus...?

8h HERBA – tai ypatingais aromatais užburiantis HIGIENINIS ČIUŽINYS, kurio užpildą sudaro jūržolės pluoštas. Ši ekologiška ir sveika žaliava pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios užtikrina ne tik puikų žmogaus odos kvėpavimą, labai gerą šilumos izoliaciją, bet ir mažesnį žmogaus kūno prakaitavimą – taigi miegas taps dar lengvesnis ir saldesnis. Malonūs „8h“ HERBA HIGIENINIO ČIUŽINIO kvapai apgaubs Jus gražiausiomis svajomis ir prisiminimais...

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

„HAMAKO EFEKTAS“ nesusidaro.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink