• Antčiužinis 8h SENSUM
  • Antčiužinis 8h SENSUM
  • Antčiužinis 8h SENSUM
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-013

Turimas kiekis: Pavyzdinė prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

8h SENSUM – grikių lukštais užpildytas universalus HIGIENINIS ČIUŽINYS. Nuo seno liaudies medicinoje yra žinomas gydomasis grikių poveikis, kaip ypač svarbi profilaktinė bei reabilitacinė priemonė nuo pragulų.

€209.00

Antčiužinis 8h SENSUM

Sandara:

  1. Nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio arba medvilninio audinio, 3 mm storio lino arba medvilnės pluošto ir medvilninės drobelės; Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas;
  2. Grikių lukštų užpildas.

 

SENSUM – laiko patikrintos tiesos...

8h SENSUM – grikių lukštais užpildytas universalus HIGIENINIS ČIUŽINYS. Nuo seno liaudies medicinoje yra žinomas gydomasis grikių poveikis, todėl grikių lukštų užpildas šiame čiužinyje yra ypač svarbi profilaktinė bei reabilitacinė priemonė nuo pragulų. Miegant ant tokio čiužinio yra mažiau prakaituojama, o dėl takumo savybių grikių lukštų užpildas idealiai prisitaiko prie miegančiojo kūno linijų – atsipalaiduoja  raumenys, sumažėja kraujo spaudimas. Šiame sveikatą gerinančiomis ir palaikančiomis savybėmis pasižyminčiame HIGIENINIAME ČIUŽINYJE „8h“ SENSUM nesiveisia dulkių erkutės, todėl jis ypač tinka alergiškiems žmonėms. Siekiant užtikrinti, kad grikių lukštais užpildytas HIGIENINIS ČIUŽINYS neprarastų savo gerų savybių,  kiekvieną savaitę jį būtina perkratyti.

8h SENSUM – ne tik sergantiems, bet ir sveikiems, savo sveikata besirūpinantiems žmonėms...

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

„HAMAKO EFEKTAS“ nesusidaro.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink