Čiužiniai

8h Memory čiužinys labai tiks žmonėms kuriems tirpsta atskIros kūno dalys. Čiužinys reaguoja į ..
Nuo €211.00
Čiužinio 8h POCKET MONO pocket tipo spyruoklės puikiai absorbuoja judesius, todėl jūs..
Nuo €175.00
Čiužinys 8h Pocket yra papildytas iš vienos pusės 500 g/m2 tankio neaustiniu linu (..
Nuo €193.00
8h Porolon čiužinys yra pagamintas iš iš dviejų skirtingo kietumo HR 3530 ir HR 3..
Nuo €142.00
8h Porolon PLIUS yra skirtas svečių namams, vasarnamiams, ten kur nebūtinas kasdieninis na..
Nuo €154.00
8h Super – praktiškas, visiems gyvenimo atvejams tinkantis čiužinys. ..
Nuo €160.00
8h Super 100 – intarpais sustiprintas branduolys, todėl čiužinys rekomenduojamas žmo..
Nuo €175.00
8h AERO PILNAVIDURIAI ČIUŽINIAI O, geras, kažkas naujo!!! 8h AERO COMFORTAS čiužinys – t..
Nuo €243.00
8h AERO PILNAVIDURIAI ČIUŽINIAI O, geras, kažkas naujo!!! 8h AERO EKSTRA čiužinys savo branduo..
Nuo €243.00
8h AERO PILNAVIDURIAI ČIUŽINIAI O, geras, kažkas naujo!!! 8h AERO SEZONINIS čiužinys – t..
Nuo €243.00
8h Pocket 7 yra septynių anatominių zonų Pocket tipo, 5 vijų spyruoklių blokas, papildytas..
Nuo €209.00
Sulaikyki saldų miegą ...! Įsigydami čiužinį 8h BONUS Jūs garantuojate gerus santykius ..
Nuo €514.00
Čiužiniai

Ne retas iš mūsų skundžiasi nugaros skausmais. Priežastis – ne tik judėjimo stoka. Didelę reikšmę turi netaisyklinga kūno padėtis miegant, netinkamas čiužinys, nepritaikyta pagalvė.

Mes siūlome sprendimus, siekiantiems subalansuoti savo nakties miegą taip, jog po 8h poilsio atsikeltumėte nevarginami nugaros skausmų, ramiai išmiegoję ir neišpilti „šalto“ prakaito. Norint to pasiekti, reikėtų įvertinti tris pagrindinius kriterijus:

  1. Čiužinio branduolys turi būti nei per minkštas, nei per kietas, o parinktas pagal kūno masės ir ūgio santykį. Aukštesniems kaip 180 cm, savo svorį reikėtų sumažinti 25 procentais ir tik tada vadovautis čiužinio tinkamumu pagal mūsų rekomenduojamą svorio intervalą.
  2. Ant čiužinio branduolio turėtų būti uždėtos ne per kietos medžiagos, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje, o čiužinys tolygiai priimtų ir paskirstytų žmogaus svorį.
  3. Kad vasarą, pavasarį ir vėlyvą rudenį nekrėstų šalčio „drebulys“ rinktis čiužinį, turintį natūralių medžiagų, tokių kaip arklio ašutai, kokoso pluoštas, linas, merinos vilna ir kt.

Nugaros skausmai paprastai atsiranda susidarant „hamako efektui“, t.y. kai čiužinys išlinksta dėl per minkštų spyruoklių. Prie kiekvieno UAB „Meduma“ gaminamo čiužinio mes pateikiame lenteles, padedančias lengvai orientuotis, koks čiužinys, vertinant savo kūno masę yra idealus, koks – per kietas, bei su kokiu susidarys „hamako efektas“.

Mūsų gaminami čiužiniai laikomi ortopediniais, nes miegant žmogaus stuburui padeda išlaikyti taisyklingą padėtį. Visais kitais atvejais, kai konkrečiam žmogui dėl jo ūgio ir svorio santykio čiužinio branduolys yra per kietas ar susidaro „hamako efektas“ čiužinys yra nerekomenduotinas ir tokiu atveju nelaikomas ortopediniu.

Ypatingas UAB „Meduma“ gaminamų čiužinių privalumas, jog dauguma čiužinių yra ortopediniai – dvipusiai, tai yra ne tik idealiai pritaikyti nugaros skausmų kamuojamiems žmonėms, bet turi vasara / žiema puses: viena pusė padės vėsinti kūną (lino pluoštas - vasara), o kita sušildyti (merinos vilana - žiema).

Ir visgi turėsite apsispęsti, koks čiužinys labiau jums tinka. Reikėtų atkreipti dėmesį į esminį prieštaravimą tarp natūralių ir sintetinių medžiagų ir prioritetą skirti toms medžiagas, kurių savybės labiau atliepia  jūsų  organizmo fiziologiją.

  1. Jeigu ant tinkamai parinkto branduolio, rinksitės čiužinį, kuris turi daugiau natūralių medžiagų, (tokios kaip arklio ašutai, kokoso, lino, pluoštas) turėsite geriau vėdinamą ir gaivesnį, bet prasčiau paskirstantį spaudimą į kūno taškus ir galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms teks atlaikyti viso kūno svorį, taigi daugiau vartysitės nakties miego metu.
  2. Jeigu ant tinkamai parinkto branduolio, rinksitės čiužinį, kuris turi daugiau sintetinių medžiagų (tokios kaip viskoelastas, lateksas, porolonas), bus geriau paskirstytas spaudimas į kūno taškus, todėl, miegodami ant tokio čiužinio, nakties miego metu vartysitės minimaliai, tačiau sintetinių medžiagų turintis čiužinys bus prasčiau vėdinamas, gali atsirasti pelėsis ir t.t.

Vertinant šiuos kriterijus, rekomenduojame konsultuotis su specialistais pardavimo vietoje, aiškintis ir vertinti būsimas pasirinkto čiužinio medžiagų savybes, ir tik tada priimti sprendimą.

Gaminame natūralius, spyruoklinius, pilnavidurius, viskoelastinius, kūdikio, vaikiškus ir paauglio ortopedinius-dvipusius čiužinius. Gaminame įvairaus pločio 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm ir 200x200 cm čiužinius.

Rašyk
Skambink