Čiužiniai

8h Memory čiužinys labai tiks žmonėms kuriems tirpsta atskIros kūno dalys. Čiužinys reaguoja į ..
Nuo €176.00
Čiužinio 8h POCKET MONO pocket tipo spyruoklės puikiai absorbuoja judesius, todėl jūs..
Nuo €146.00
8h RENEW čiužinukas nepakeičiamas, jeigu reikia patiesti ant senos sofos ar čiužinio...
Nuo €90.00
8h VAIKIŠKAS POLIURETANINIS ČIUŽINUKAS – puiki dovana Jūsų vaikui, žinant kok..
Nuo €101.00
Čiužinys 8h Pocket yra papildytas iš vienos pusės 500 g/m2 tankio neaustiniu linu (..
Nuo €161.00
8h Porolon yra skirtas svečių namams, vasarnamiams, ten kur nebūtinas kasdieninis naudojimas. ..
Nuo €118.00
8h Porolon PLIUS yra skirtas svečių namams, vasarnamiams, ten kur nebūtinas kasdieninis na..
Nuo €128.00
8h Super – praktiškas, visiems gyvenimo atvejams tinkantis čiužinys. ..
Nuo €133.00
8h Super 100 – intarpais sustiprintas branduolys, todėl čiužinys rekomenduojamas žmo..
Nuo €146.00
8h Pocket 7 yra septynių anatominių zonų Pocket tipo, 5 vijų spyruoklių blokas, papildytas..
Nuo €174.00
IŠPARDAVIMAS! Čiužinys 8h POCKET 7 80x200 cm. 8h Pocket 7 yra septynių anatominių ..
€136.00 €174.00
8h AERO KŪDIKIO Aliooo.., aš jau čia.!! 8h AERO KŪDIKIUI – tik tai kas svarb..
Nuo €30.00
Čiužiniai

Ne retas iš mūsų skundžiasi nugaros skausmais. Priežastis – ne tik judėjimo stoka. Didelę reikšmę turi netaisyklinga kūno padėtis miegant, netinkamas čiužinys, nepritaikyta pagalvė.

Mes siūlome sprendimus, siekiantiems subalansuoti savo nakties miegą taip, jog po 8h poilsio atsikeltumėte nevarginami nugaros skausmų, ramiai išmiegoję ir neišpilti „šalto“ prakaito. Norint to pasiekti, reikėtų įvertinti tris pagrindinius kriterijus:

  1. Čiužinio branduolys turi būti nei per minkštas, nei per kietas, o parinktas pagal kūno masės ir ūgio santykį, ypač tuo atveju, jei esate aukštesni.
  2. Ant čiužinio branduolio turėtų būti uždėtos ne per kietos medžiagos, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje, o čiužinys tolygiai priimtų ir paskirstytų žmogaus svorį.
  3. Kad vasarą, pavasarį ir vėlyvą rudenį nekrėstų šalčio „drebulys“ rinktis čiužinį, turintį natūralių medžiagų, tokių kaip arklio ašutai, kokoso pluoštas, linas, merinos vilna ir kt.

Nugaros skausmai paprastai atsiranda susidarant „hamako efektui“, t.y. kai čiužinys išlinksta dėl per minkštų spyruoklių. Prie kiekvieno UAB „Meduma“ gaminamo čiužinio mes pateikiame lenteles, padedančias lengvai orientuotis, koks čiužinys, vertinant savo kūno masę yra idealus, koks – per kietas, bei su kokiu susidarys „hamako efektas“.

Ypatingas UAB „Meduma“ gaminamų čiužinių privalumas, jog dauguma čiužinių yra ortopediniai – dvipusiai, tai yra ne tik idealiai pritaikyti nugaros skausmų kamuojamiems žmonėms, bet turi vasara / žiema puses: viena pusė padės vėsinti kūną (lino pluoštas - vasara), o kita sušildyti (merinos vilana - žiema).

Ir visgi turėsite apsispęsti, koks čiužinys labiau jums tinka. Reikėtų atkreipti dėmesį į esminį prieštaravimą tarp natūralių ir sintetinių medžiagų ir prioritetą skirti toms medžiagas, kurių savybės labiau atliepia  jūsų  organizmo fiziologiją.

  1. Jeigu ant tinkamai parinkto branduolio, rinksitės čiužinį, kuris turi daugiau natūralių medžiagų, (tokios kaip arklio ašutai, kokoso, lino, pluoštas) turėsite geriau vėdinamą ir gaivesnį, bet prasčiau paskirstantį spaudimą į kūno taškus ir galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms teks atlaikyti viso kūno svorį, taigi daugiau vartysitės nakties miego metu.
  2. Jeigu ant tinkamai parinkto branduolio, rinksitės čiužinį, kuris turi daugiau sintetinių medžiagų (tokios kaip viskoelastas, lateksas, porolonas), bus geriau paskirstytas spaudimas į kūno taškus, todėl, miegodami ant tokio čiužinio, nakties miego metu vartysitės minimaliai, tačiau sintetinių medžiagų turintis čiužinys bus prasčiau vėdinamas, gali atsirasti pelėsis ir t.t.

Vertinant šiuos kriterijus, rekomenduojame konsultuotis su specialistais pardavimo vietoje, aiškintis ir vertinti būsimas pasirinkto čiužinio medžiagų savybes, ir tik tada priimti sprendimą.

Rašyk
Skambink