• Čiužinys 8h SUPER 80x200 cm išpardavimas
  • Čiužinys 8h SUPER 80x200 cm išpardavimas
  • Čiužinys 8h SUPER 80x200 cm išpardavimas
  • Čiužinys 8h SUPER 80x200 cm išpardavimas
IŠPARDAVIMAS

Prekės kodas: E8H-059

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

IŠPARDAVIMAS!

Čiužinys 8h SUPER 80x200 cm

Sena kaina 111 Eur, nauja 78 Eur.

8h Super – praktiškas, visiems gyvenimo atvejams tinkantis čiužinys.

€78.00

Čiužinio branduolį sudaro 120 mm aukščio, Bonell tipo, 5 vijų spyruoklių blokas, kuriame yra 120-132 vnt./m² spyruoklių.

Minkšta čiužinio dalis (dėžutė) pagaminta naudojant HR 3538 tipo (padidinto elastingumo) 20 mm storio putų poliuretaną, kraštai sustiprinti 50 mm storio juostomis. Spyruoklių blokas iš abiejų pusių apklijuotas 500 g/m² neaustinės medžiagos pluoštu. Ant minkštos dalies iš abiejų pusių uždėtas 500 g/m² storio lino pluoštas. Audinys sudaigstytas su 100 g/m² tankio sinteponu.

Čiužinys 8h SUPER (h=19 cm, dvipusis)

Sandara:

  1. Užvalkalas Kedros. Audinys sudaigstytas su 100 g/m2 tankio sinteponu.
  2. Ant minkštos dalies iš abiejų pusių uždėtas 500 g/m2 storio lino pluoštas,
  3. Minkšta čiužinio dalis (dėžutė) pagaminta naudojant HR 3538 tipo (padidinto elsatingumo) 20 mm storio putų poliuretaną,
  4. Kaštai sustiprinti 50 mm storio juostomis.
  5. Spyruoklių blokas iš abiejų pusių apklijuotas 500 g/m2 neaustinės medžiagos pluoštu.
  6. Čiužinio branduolį sudaro 120 mm aukščio, Bonell tipo, 5 vijų spyruoklių blokas, kuriame yra 120-132 vnt./m2 spyruoklių.

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ.

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink