• 8h AERO KŪDIKIO PAKLOTAS
  • 8h AERO KŪDIKIO PAKLOTAS
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-004

Turimas kiekis: Užsakoma gamybai prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

8h AERO KŪDIKIO

Aliooo.., aš jau čia.!!

8h AERO kūdikio paklotas – sukurtas specialiai kūdikiui. Specialiai pritaikyta kūdikiui ir vaikui iki  3 metų. Čiužinio užpildas – medvilnės pluoštas.

8h AERO KŪDIKIUI – tik tai kas svarbiausia...

€33.00

8h AERO KŪDIKIO

Aliooo.., aš jau čia.!!

8h AERO KŪDIKIUI – tik tai kas svarbiausia...

  • Sukurtas specialiai kūdikiui,
  • Nuvelkamas, laidus orui užvalkalas,
  • Vartomas dvipusis, viena pusė kūdikiui kita vaikui nuo 1 metukų,
  • Kietesnis ir vidutinio kietumo, specialiai pritaikytas kūdikiui ir vaikui iki  3 metų,
  • Ypatinga mikroklimato technologija.

Naujagimiai miega nuo 11 iki 18 valandų per parą, todėl labai svarbu, kad jis atitiktų šio amžiaus kūdikio fiziologiją. Kai kūdikis gimsta jo stuburas  būna C formos  ir per  pirmus jo gyvenimo metus jis tiesinasi, todėl labai svarbu, kad tame laikotarpyje čiužinys būtų kietesnis. Vėliau, kad  garantuotų stuburui horizontalios linijos tinkamą anatominę poziciją miegant ant šono ir leistų formuotis banguotai linijai miegant ant pilvo ir nugaros, čiužinys turi būti šiek tiek minkštesnis, tačiau ne per minkštas tinkamiausias – vidutinio kietumo (t.y. keli skirtingų fizinių savybių sluoksniai, kurių derinys čiužinį daro minkštesniu, tačiau tuo pačiu išlaiko gerą pralaidumą orui, išlieka gaivus).

8h AERO KŪDIKIO PAKLOTAS (h=1,5 cm)

Sandara:

  1. Natūralus, nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio audinio, 300 gr. kv. m. medvilnės pluošto ir persiūtu medvilnės drobele;
  2. 300 g/m² tankio medvilnės pluoštas

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

„HAMAKO EFEKTAS“ NESUSIDARO.


Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Kietumo lygio neturi.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasarą, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink