• Čiužinys 8h AERO KŪDIKIO KOKOSINIS
  • Čiužinys 8h AERO KŪDIKIO KOKOSINIS
  • Čiužinys 8h AERO KŪDIKIO KOKOSINIS
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-018

Turimas kiekis: Užsakoma gamybai prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

8h AERO KŪDIKIO

Aliooo.., aš jau čia !!!

Vidutinio kietumo čiužinys, specialiai pritaikytas kūdikiui ir vaikui iki  3 metų. Su ypatinga mikroklimato technologija. Čiužinio užpildas – arklio ašutų / kokoso pluoštas.

8h AERO KŪDIKIUI – tik tai kas svarbiausia...

€44.00

8h AERO KŪDIKIO

Aliooo.., aš jau čia !!!

8h AERO KŪDIKIUI – tik tai kas svarbiausia...

  • Sukurtas specialiai kūdikiui,
  • Nuvelkamas, laidus orui užvalkalas,
  • Vartomas dvipusis, viena pusė kūdikiui kita vaikui nuo 1 metukų,
  • Kietesnis ir vidutinio kietumo, specialiai pritaikytas kūdikiui ir vaikui iki  3 metų,
  • Ypatinga mikroklimato technologija.

Naujagimiai miega nuo 11 iki 18 valandų per parą, todėl labai svarbu, kad jis atitiktų šio amžiaus kūdikio fiziologiją. Kai kūdikis gimsta jo stuburas  būna C formos  ir per  pirmus jo gyvenimo metus jis tiesinasi, todėl labai svarbu, kad tame laikotarpyje čiužinys būtų kietesnis. Vėliau, kad  garantuotų stuburui horizontalios linijos tinkamą anatominę poziciją miegant ant šono ir leistų formuotis banguotai linijai miegant ant pilvo ir nugaros, čiužinys turi būti šiek tiek minkštesnis, tačiau ne per minkštas tinkamiausias – vidutinio kietumo (t.y. keli skirtingų fizinių savybių sluoksniai, kurių derinys čiužinį daro minkštesniu, tačiau tuo pačiu išlaiko gerą pralaidumą orui, išlieka gaivus).

Antčiužinis 8h AERO KŪDIKIO KOKOSINIS (h=3 cm)

Sandara:

  1. Audinys trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, sudaigstytas su 300 g/m² tankio medvilnės pluoštu ir medvilnės audiniu. Užvalkalas GYVAS
  2. 20 mm storio, 70 kg/m3 tankio arklio ašutų / kokoso pluoštas.

Pastaba: yra galimybė KŪDIKIO čiužinį pagaminti su apvalintais kampais, priedas prie čiužinio kainos 10 proc. 

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

„HAMAKO EFEKTAS“ NESUSIDARO.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasarą, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink