• Čiužinys 8h CLARUS
  • Čiužinys 8h CLARUS
  • Čiužinys 8h CLARUS
  • Čiužinys 8h CLARUS
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-028

Turimas kiekis: Užsakoma gamybai prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

8h CLARUS – tai čiužinys, kurio branduolį sudaro kišeninių – „Multi Pocket“ tipo spyruoklių blokas. Miegodami išlaikote taisyklingą stuburo padėtį, raumenų grupių balansą ir krūvį stuburo slanksteliams.

€587.00

Čiužinys 8h CLARUS (h=20 cm, ortopedinis - dvipusis)

Pasinerkim į tyliai šnabždančią miego karalystę..!

8h CLARUS – ramus miegas ir jokio vartymosi...

  1. Nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio  audinio, 300 gr. kv. m.  medvilnės pluošto ir persiūtu  medvilninės drobele; Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas;
  2. 5 mm storio (1000 g/m2)lino pluoštas (vasara);
  3. 20 mm storio arklio ašutų pluoštas (70 kg/m3);
  4. Valo tinklas;
  5. Kišeninių – „Micro Pocket“ tipo – spyruoklių 7 anatominių zonų blokas, H-130 mm, 500x520 vnt./m2;
  6. 15 mm storio (1400 g/m2) daigstyta kupranugario vilna (žiema).

8h CLARUS – tai  čiužinys, kurio branduolį sudaro kišeninių– „Micro Pocket“ tipo – spyruoklių blokas. Branduolys įdėtas į karkasą, sudarytą iš arklio ašutų pluošto – natūralios elastingos medžiagos, nesugeriančios drėgmės ir puikiai praleidžiančios orą – tarnaujančios kaip čiužinio vėdinimo kanalas. Šių savybių dėka čiužinys visada bus gaivus ir sausas. 

8h CLARUS  čiužinio medžiagos leidžia čiužiniui maksimaliai prisitaikyti prie Jūsų kūno linijų, kūno svorį paskirstant po visą gulimą paviršių – tokiu būdu miegodami išlaikote taisyklingą stuburo padėtį, raumenų grupių balansą ir krūvį stuburo slanksteliams. Įsigiję čiužinį 8h CLARUS miegosite ramiai ir nesivartydami...

Čiužinys CLARUS– karališko miego garantas!

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais. Mūsų gaminami čiužiniai laikomi ortopediniais, nes miegant žmogaus stuburui padeda išlaikyti taisyklingą padėtį. Visais kitais atvejais, kai konkrečiam žmogui dėl jo ūgio ir svorio santykio čiužinio branduolys yra per kietas arba susidaro „hamako efektas“, čiužinys yra nerekomenduotinas ir tokiu atveju nelaikomas ortopediniu.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasarą, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink