• Čiužinys 8h SANA iki 60 kg
  • Čiužinys 8h SANA iki 60 kg
  • Čiužinys 8h SANA iki 60 kg
  • Čiužinys 8h SANA iki 60 kg
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-044

Turimas kiekis: Užsakoma gamybai prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Leiskite dar pasapnuoti..!

8h SANA čiužinys – dar daugiau galimybių...

€319.00

Čiužinys 8h SANA iki 60 kg (h=19 cm, ortopedinis - dvipusis)

Leiskite dar pasapnuoti..!

8h SANA čiužinys – dar daugiau galimybių.....

  1. Nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio  audinio, 300 gr.kv.m.  medvilnės pluošto ir persiūtu  medvilninės drobele; Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas;
  2. 5 mm storio (1000 g/m2) lino pluoštas (vasara);
  3. 20 mm storio kokoso pluoštas (70 kg/m);
  4. Valo tinklas;
  5. „Bonnell“ tipo spyruoklių 7 anatominių zonų blokas, H-120 mm, 120-130 vnt./m2;
  6. 15 mm storio (1400 g/m2) daigstyta kupranugario vilna (žiema).

Dažniausiai čiužiniai yra gaminami žmonėms, turintiems vidutinį 60-80 kg svorį, tačiau ką daryti, jei Jūsų svoris yra didesnis ar mažesnis už vidutinį? Išeitis yra – ypatingai atidus pagal fizinius duomenis derinamas čiužinio parinkimas. Kodėl tai yra taip svarbu? Įsivaizduokite viršsvorio turintį žmogų gulintį ant įprasto čiužinio... Kas atsitiks? Čiužinys įlinks viduryje, versdamas žmogų jausti „hamako“ efektą: jo liemuo bus žemiau nei kojos ir galva. Tuo tarpu lieknas žmogus, miegodamas ant per kieto čiužinio, taip pat nesijaus patogiai – čiužinys neįlinks ir neprisitaikys prie kūno linijų. Ir vienu ir kitu atveju stuburas bus neteisingoje padėtyje, atsiras nepatogumo jausmas ir sąnarių skausmas, ryte jausitės sustingęs ir nepailsėjęs. Mes Jums siūlome puikią išeitį, kad ir kokio svorio Jūs būtumėte. Rekomenduojame tarpusavyje susieti žmogaus fizinius duomenis su čiužinio savybėmis. Atminkite – tik asmeniškai pagal Jūsų kūno ypatybes parinktas ir atitaikytas čiužinys užtikrins saldų ir kokybišką miegą!

Mes Jums siūlome rinktis čiužinį 8h SANA. Šis išskirtinis čiužinys turi net septynias remiantis žmogaus anatomija padalintas anatomines zonas, kurios yra pakaitomis išdėstytos pagal kietumą ir minkštumą. Norėdami pasirinkti sau tinkantį 8h SANA čiužinį turite atsižvelgti į savo svorio kategoriją, vieną iš penkių esančių, pagal kurias yra gaminami 8h SANA čiužiniai: iki 60 kg, 60-80 kg, 80-100 kg, 100-120 kg, 120 kg ir daugiau.

Čiužinys 8h SANA yra gaminamas tik iš natūralių medžiagų, patvarus ir efektyviai gerinantis Jūsų miego bei poilsio kokybę. Čiužinio medžiagos ir konstrukcija užtikrina puikų jo vėdinimąsi, kurį dar labiau gerina čiužinio šonuose įrengtos vėdinimo angelės. Kokoso ir lino pluoštas lengvai ir greitai džiūsta, todėl neleidžia čiužinyje kauptis drėgmei.

8h Sana – čiužinys pagal Jūsų svorį...

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais. Mūsų gaminami čiužiniai laikomi ortopediniais, nes miegant žmogaus stuburui padeda išlaikyti taisyklingą padėtį. Visais kitais atvejais, kai konkrečiam žmogui dėl jo ūgio ir svorio santykio čiužinio branduolys yra per kietas arba susidaro „hamako efektas“, čiužinys yra nerekomenduotinas ir tokiu atveju nelaikomas ortopediniu.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasarą, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink