• Čiužinys 8h AERO VAIKIŠKAS SEZONINIS
 • Čiužinys 8h AERO VAIKIŠKAS SEZONINIS
 • Čiužinys 8h AERO VAIKIŠKAS SEZONINIS
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-026

Turimas kiekis: Užsakoma gamybai prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Vau, kaip mes augam!!!

8h AERO – ūgtelėjusio vaiko svajonė.

8h AERO SEZONINIS čiužinys – tai vidutinio kietumo, specialiai pritaikytas vaikams nuo 3 iki 12 metų, 8h AERO vaikiškų čiužinių kolekcijos variantas. Čiužinio storis – 7 cm.

€119.00

8h AERO VAIKIŠKAS

Vau, kaip mes augam.........!!!

8h AERO – ūgtelėjusio vaiko svajonė:

 • Sukurtas specialiai ūgtelėjusiam vaikui,
 • Nuvelkamas užvalkalas,
 • Vartomas dvipusis, žiema/vasara,
 • Vidutinio kietumo, specialiai pritaikytas vaikams nuo 3 iki 12 metų,
 • Vidutinio kietumo ir minkštesni vaikams ir paaugliams nuo 12 ir daugiau, 
 • Ypatinga komforto ir mikroklimato technologija.

Ūgtelėjusiam vaikui nuo 3 metų kūdikio čiužinukas jau nebetinka, nes šiuo laikotarpiu kinta vaiko stuburo forma, reikia minkštesnio čiužinio, bet pakankamai tvirto, kad formuotų teisingą laikyseną.

Labai svarbu, kad būtu panaudotos kokybiškos medžiagos ypatingai patartina, kad būtų panaudota teisinga natūralių ir sintetinių medžiagų kombinacija / sudėties technologija. Natūralios medžiagos nekaupia elektros krūvio, pasižymi geru pralaidumu orui ir puikiai vėdinasi, sintetinės medžiagos užtikrina puikų prisitaikymą prie kūno linijų, iki minimumo sumažina spaudimą į vieną tašką – tokiu būdu miegodami išlaikote taisyklingą raumenų grupių balansą tenkantį  stuburo slanksteliams, sumažinate spaudimą periferinės nervų sistemos taškams, kartu užtikrinate gerą mikroklimatą.

Čiužinys 8h AERO VAIKIŠKAS SEZONINIS (h=7 cm)

Sandara:

 1. Audinys trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, sudaigstytas su 300 g/m² tankio medvilnės pluoštu ir medvilnės audiniu. Užvalkalas GYVAS
 2. 300 g/m2 tankio merinos vilna (žiema).
 3. 20 mm storio, 70 kg/m3 tankio arklio ašutų / kokoso pluoštas.
 4. 20 mm storio HR3538 padidinto elastingumo ir tankio putų poliuretanas.
 5. 20 mm storio, 70 kg/m3 tankio arklio ašutų / kokoso pluoštas.
 6. 500 g/m2 tankio neaustinis linas (vasara).

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasarą, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink