• Čiužinys 8h MICROPOCKET COMFORT 80x200 cm IŠPARDAVIMAS
  • Čiužinys 8h MICROPOCKET COMFORT 80x200 cm IŠPARDAVIMAS
  • Čiužinys 8h MICROPOCKET COMFORT 80x200 cm IŠPARDAVIMAS
  • Čiužinys 8h MICROPOCKET COMFORT 80x200 cm IŠPARDAVIMAS
Akcija - 23%
IŠPARDAVIMAS

Prekės kodas: E8H-063

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €75.00

IŠPARDAVIMAS!

Čiužinys 8h MICROPOCKET COMFORT 80x200 cm. 

Micro Pocket spyruoklės tai tvirtesnis ir efektyvesnis čiužinio branduolys, taip išvengsite „hamako efekto“, kuris yra pagrindinė priežastis sukelianti nugaros skausmą, plius maksimalus minkštumas ir čiužinio gaivumas.

€255.00 €330.00

Micropocket tipo spyruoklės idealiai kopijuoja žmogaus kūno formas, viskozės elastinės medžiagos sluoksnis MEMORY (NASA technologijos) reaguodamos į kūno temperatūra iki minimumo sumažina spaudimą į kūno plotą, netrikdo kraujotakos ir nervų sistemos, praktiškai  pašalina poreikį vartytis.

Čiužinio branduolį sudaro 130 mm aukščio, Micro Pocket tipo spyruoklių blokas, kuriame yra 400-420 vnt./m² spyruoklių, įvilktų į atskirus neaustinės medžiagos maišelius. Šoneliai pagaminti iš 60 mm storio  putų poliuretano su kokoso pluošto vėdinimo kanalu. Minkštąją čiužinio dalį iš abiejų pusių sudaro valo tinklas, 30 mm storio HR3534 padidinto elastingumo ir tankio putų poliuretanas ant kurio iš vienos  pusės uždėtas 20 mm storio, T-50 kg/m3  tankio, viskozės elastinės medžiagos sluoksnis (NASA technologijos) ant kitos pusės 20 mm storio kvėpuojantis CLIMALATEX - as ir papildomai uždėtas 500 g/m². tankio lino pluoštas (vasara). Čiužinio aukštis 24 cm.

Čiužinys 8h MIKROPOCKET COMFORT  (h=24 cm, ortopedinis - dvipusis)

Čiužinys pagamintas naudojant šias medžiagas:
1. Audinys trikotažinis, turintis antistatines ir antialergines savybes, sudaigstytas su 200 g/m² tankio sinteponu ir 5 mm storio porolonu.
2. 20 mm storio, T-50 kg/m3 tankio, viskozės elastinės medžiagos sluoksnis (NASA technologijos).
3. 30 mm storio HR3534 padidinto elastingumo ir tankio putų poliuretanas.
4. 60 mm storio putų poliuretanas.
5. Kokoso pluošto vėdinimo kanalas.
6. Minkštąją čiužinio dalį iš abiejų pusių sudaro valo tinklas.
7. Micro Pocket spyruoklių blokas, kuriame yra 400-420 vnt./m2 spyruoklių, įvilktų į atskirus neaustinės medžiagos maišelius.
8. 20 mm storio kvėpuojantis CLIMALATEX – as.
9. 500 g/m². tankio lino pluoštas (vasara).

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink