Apie mus


         
UAB „Meduma“ – tai šeimos verslo pagrindu veikianti baldų gamybos įmonė įsikūrusi Lietuvos centre – Kėdainiuose. Dirbame nuo 1994 metų. Mūsų prekiniai ženklai „Baldai TRANSFORMERIAI“, „8h gero miego“, „Medumos baldai“.  

Vizija – būti išskirtinės produkcijos gamintoja. Išskirtinumas – technologiniai sprendimai, funkcionalumas ir dizainas.

Misija – atsižvelgiant į kliento poreikius ir lūkesčius atsakingai ir profesionaliai pateikti sprendimą už prieinamą kainą. 

Gaminame minkštus baldus, sofas-lovas, čiužinius, minkštasuolius, mokyklinius baldus, kėdžių junginius. Siekdami konkurencingos gaminių kainos medžiagas, žaliavas, komplektuojančias detales importuojame tiesiogiai iš gamintojų.  Stengiamės kontroliuoti visą baldų gamybos procesą. Atliekame, metalo apdirbimo, porolonų klijavimo, siuvimo, aprengimo operacijas. Klientų patogumui didžiąją dalį produkcijos realizuojame per savo firminius salonus.

Dalyvaujame viešuose pirkimuose ir teikiame pasiūlymus gaminti kėdes ir jų junginius kultūros namams, konferencijų, koncertų ir aktų salėms. Baldus mokykloms, auditorijoms ir bendrabučiams. Baldai gaminami laikantis LST EN 13200-4,, LST EN 12520, LST EN 1729-1 standartų. Rengiame projektus atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, poreikius, finansines galimybes.

Dėkojame visiems esamiems ir būsimiems klientams bei partneriams už pasitikėjimą.

Rašyk
Skambink