• Čiužinys 8h MICROPOCKET EXTRA
  • Čiužinys 8h MICROPOCKET EXTRA
  • Čiužinys 8h MICROPOCKET EXTRA
  • Čiužinys 8h MICROPOCKET EXTRA
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-032

Turimas kiekis: Užsakoma gamybai prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Micro Pocket spyruoklės tai tvirtesnis ir efektyvesnis čiužinio branduolys, taip išvengsite „hamako efekto“, kuris yra pagrindinė priežastis sukelianti nugaros skausmą, plius maksimalus gaivumas ir čiužinio minkštumas.

€345.00

Čiužinio branduolį sudaro 120 mm aukščio, Micro Pocket tipo spyruoklių blokas, kuriame yra 400-450 vnt./m² spyruoklių, įvilktų į atskirus neaustinės medžiagos maišelius. Šoneliai pagaminti iš 60 mm storio  putų poliuretano su kokoso pluošto vėdinimo kanalu. Minkštąją čiužinio dalį iš vienos pusės sudaro valo tinklas, 20 mm storio, 70 kg/m3 tankio arklio ašutų / kokoso pluoštas, 500 g/m². tankio lino pluoštas (vasara). Iš kitos pusės - valo tinklas, HR3534 padidinto elastingumo ir tankio putų poliuretanas ant  kurio uždėtas 20 mm storio, T-50 kg/m3  tankio, viskozės elastinės medžiagos sluoksnis (NASA technologijos). Audinys trikotažinis, turintis antistatines ir antialergines savybes, sudaigstytas su 200 g/m² tankio sinteponu ir 5 mm storio porolonu. Čiužinio aukštis 21 cm. Yra numatytos žiema / vasara pusės.

Čiužinys 8h MIKROPOCKET EKSTRA  (h=21 cm, ortopedinis - dvipusis)

Čiužinys pagamintas naudojant šias medžiagas:
1. Audinys trikotažinis, turintis antistatines ir antialergines savybes, sudaigstytas su 200 g/m² tankio sinteponu ir 5mm storio porolonu.
2. 30 mm storio HR3534 padidinto elastingumo ir tankio putų poliuretanas.
3. 20 mm storio, T-50 kg/m3 tankio, viskozės elastinės medžiagos sluoksnis (NASA technologijos).
4. Šoneliai pagaminti iš 60 mm storio putų poliuretano.
5. Kokoso pluošto vėdinimo kanalas.
6. Valo tinklas.
7. Čiužinio branduolį sudaro 130 mm aukščio, Micro Pocket tipo spyruoklių blokas, kuriame yra 400-420 vnt./m2 spyruoklių, įvilktų į atskirus neaustinės medžiagos maišelius.
8. 20 mm storio, 70 kg/m3 tankio arklio ašutų / kokoso pluoštas.
9. 500 g/m². tankio lino pluoštas (vasara).

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais. Mūsų gaminami čiužiniai laikomi ortopediniais, nes miegant žmogaus stuburui padeda išlaikyti taisyklingą padėtį. Visais kitais atvejais, kai konkrečiam žmogui dėl jo ūgio ir svorio santykio čiužinio branduolys yra per kietas arba susidaro „hamako efektas“, čiužinys yra nerekomenduotinas ir tokiu atveju nelaikomas ortopediniu.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasarą, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink