• Čiužinys 8h POCKET – GYVAS
  • Čiužinys 8h POCKET – GYVAS
  • Čiužinys 8h POCKET – GYVAS
  • Čiužinys 8h POCKET – GYVAS
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: E8H-036

Turimas kiekis: Užsakoma gamybai prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

8h POCKET - GYVAS – išskirtinis čiužinys turi net septynias anatomines zonas, kurios pakaitomis išdėstytos pagal kietumą ir minkštumą. Taip pat galima pagal savo svorį pasirinkti sau tinkančią zoną.

€250.00

Užvalkalas „GYVAS“ trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, sudaigstytas su 300g/m2 tankio medvilnės pluoštu ir medvilnės audiniu. Šis išskirtinis čiužinys turi net septynias anatomines zonas, kurios pakaitomis išdėstytos pagal kietumą ir minkštumą. Taip pat galima pagal savo svorį pasirinkti sau tinkančią zoną.

Čiužinio branduolį sudaro 120 mm aukščio, Pocket tipo, 7 anatominių zonų spyruoklių blokas, kuriame yra 220-256 vnt./m² spyruoklių, įvilktų į atskirus neaustinės medžiagos maišelius. Minkšta čiužinio dalis (dėžutė) pagaminta naudojant HR3538 tipo padidinto elastingumo ir tankio  putų poliuretaną, kraštai sustiprinti 50 mm storio juostomis. Tarp spyruoklių ir poliuretano pertiesta neaustinė medžiaga. Yra numatytos žiema / vasara pusės. Minkšta dalis yra papildyta iš vienos pusės 500 g/m2 tankio neaustiniu linu (vasara) iš kitos pusės  300 g/m2 tankio merinos vilna (žiema). Šis išskirtinis čiužinys turi net septynias anatomines zonas, kurios pakaitomis išdėstytos pagal kietumą ir minkštumą. Čiužinio aukštis 19 cm.

Užvalkalas "GYVAS" ir svorio zonos "JI ir JI" pasirinkimas į čiužinio 8h Pocket - Gyvas kainą įskaičiuotos.

Čiužinys 8h Pocket - Gyvas (h=19 cm, ortopedinis - dvipusis)

Sandara:

  1. Audinys trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, sudaigstytas su 300 g/m² tankio medvilnės pluoštu ir medvilnės audiniu.
  2. 500 g/m2 tankio neaustinis linas (vasara).
  3. Minkšta čiužinio dalis(dėžutė) pagaminta naudojant HR 3538 (padidinto elastingumo) tipo putų poliuretaną.
  4. Kraštai sustiprinti 50 mm poliuretano storio juostomis.
  5. Tarp spyruoklių ir poliuretano pertiesta neaustinė medžiaga.
  6. Čiužinio branduolį sudaro 120 mm aukščio, EKO Pocket 5 vijų spyruoklių blokas, kuriame yra 220-256 vnt./m² spyruoklių, kurių kiekviena įvilkta į atskirą neaustinės medžiagos maišelį.
  7. 300 g/m2 tankio merinos vilna (žiema).

Tai kas svarbu…
Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais. Mūsų gaminami čiužiniai laikomi ortopediniais, nes miegant žmogaus stuburui padeda išlaikyti taisyklingą padėtį. Visais kitais atvejais, kai konkrečiam žmogui dėl jo ūgio ir svorio santykio čiužinio branduolys yra per kietas arba susidaro „hamako efektas“, čiužinys yra nerekomenduotinas ir tokiu atveju nelaikomas ortopediniu.

Tai kas svarbu…
SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.


Tai kas svarbu...
SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasarą, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink