Patarimai renkantis lovą

Patarimai renkantis lovą

Miegodami praleidžiame trečdalį gyvenimo. Miego kokybė turi didelę įtaką sveikatai. Miegant kūnas ilsisi, atsipalaiduoja. Gilus ir ramus miegas - geros savijautos ir puikios nuotaikos pagrindas, jo kokybė priklauso nuo trukmės ir gilumo, nuo psichinės ir bendros sveikatos būklės. Labai svarbi aplinka, kurioje miegame: kambario temperatūra ir drėgmė, interjeras, o pats svarbiausias elementas - lova su visais  priedais. Todėl renkantis lovą, pirmiausia ypatingą dėmesį reikia atkreipti į jos kokybę bei funkcionalumą. Sugulėtas, nelygus, pernelyg minkštas arba kietas patalas kenkia stuburui, tokioje lovoje gerai išsimiegoti neįmanoma.

Įrodyta, kad kūnui labiausiai tinka lova, kuri yra nei per minkšta, nei per kieta. Reikia rinktis tokią lovą, kurioje jausitės tikrai patogiai. Parduotuvėje, prieš galutinai apsispręsdami, nesivaržykite ant patinkančios lovos atsigulti. Paprastai naujoje lovoje reikia pagulėti bent dešimt minučių, kad jūsų kūnas ir pojūčiai jums pasakytų, tinka guolis ar ne. Be to, išmėginant lovą, rekomenduojama ant jos pagulėti būtent ta poza, kuria paprastai užmiegate. Lovos ilgis bent 15 centimetrų turi viršyti ūgį žmogaus, kuris joje miegos. Ji turi būti ir pakankamai plati, kad sunėrus po galva rankas, alkūnės neišlįstų už lovos kraštų. Neapsigaukite dėl lovos pločio ir rinkdamiesi dvigulę lovą: žmonės, miegantys ant šono, lovoje užima daugiau vietos nei tie, kurie miega ant pilvo ar nugaros.

Iš visų lovos rėmų variantų labiausiai paplitęs, pigiausias ir paprastai tinkamiausias - medinis pagrindas. Tokioje lovoje krūvio paskirstymo funkcija tenka čiužiniui. Geriausia rinktis amortizuotą plokštinį lovos pagrindą iš sluoksniuotos medienos su hermetizuojančia lako danga. Dvigulės lovos rėmas turi būti sutvirtintas vidine centrine atspara, be kurios juostinės rėmo plokštės greitai įlinksta. Kalbant apie lovos rėmus su tvirtinamaisiais kraštais (šiuo atveju spyruoklės tvirtinamos prie medinio išorinio karkaso), reikia atkreipti dėmesį į tai, jog toks rėmas geriausiai tinka lovai, kurioje bus ne tik miegama, bet ir ant jos sėdima. Tačiau tuomet greičiau nusidėvi išorinis čiužinio kraštas. Spyruoklinis lovos rėmas (spyruoklės ištemptos nuo vieno pagrindo galo iki kito) kainuoja brangiausiai iš čia paminėtų medinių karkasų, tačiau jis paprastai išlaiko visą čiužinio tarnavimo laiką.

Mūsų gaminamos lovos.

Mūsų gaminamos sofos-lovos.

Mūsų gaminamos sofos-lovos TRANSFORMERIAI.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink