• Stalelis prie lovos PRIMUS C2
  • Stalelis prie lovos PRIMUS C2
  • Stalelis prie lovos PRIMUS C2
Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Prekės kodas: ESB-020

Turimas kiekis: Užsakoma gamybai prekė

Garantija: 36 mėn.

Kilmės šalis: Lietuva

Gamintojas: UAB „MEDUMA“

Visų baldų gamyba – nuo 4 iki 6 savaičių.

Paprastas, lengvas ir ypatingai daug patogumų suteikiantis stalelis prie lovos PRIMUS C2 pravers miegamajame ar svetainėje, ypač tada, kai rytais neišlipus iš lovos norisi panaršyti kompiuteryje.

Staliukas PRIMUS C2 ypatingas tuo, jog sustiprintas papildoma koja.

€82.00

Stalelis prie lovos PRIMUS C2

Stalelis prie lovos ar sofos ypatingai daug patogumų suteikiantis sprendimas jūsų miegamajame ar svetainėje. Kai į darbą skubėti nereikia, turbūt kiekvienas iš mūsų pagalvojame apie pusryčius lovoje, puodelį kavos bei norime sužinoti naujausius įvykius dar nepakilę iš lovos. Visa tai įgyvendinti padės stalelis prie lovos PRIMUS C, patogiai  pritrauktas prie savęs  tvirtai ir stabiliai stovės prie jūsų lovos, o ant stalelio padėsite jums reikiamus daiktus. Tai ypač svarbu nešiojamiems kompiuteriams, nes dėdami kompiuterį ant antklodės, lovos ar bet kokio kito minkšto paviršiaus, uždengiame kompiuterio kondicionavimosi angas, dėl to kompiuteris gali perkaisti ir sugesti.

Staliukas PRIMUS C2 ypatingas tuo, jog sustiprintas papildoma koja.

Staliuko konstrukcija – metalinė (20x20 mm kvadratas), nudažyta milteliniu būdu, spalva – sendintas sidabras, stalviršis 18 mm LMDP.

Galimi matmenys:

Pavadinimas Matmenys
PRIMUS C2-60 400x380xh600  mm

Pastaba: kainos nurodytos perkant pagamintą staliuką, su parinktu stalviršiu. Galima užsakyti kitų matmenų bei spalvų, kaina skaičiuojama individualiai, kiekvienu konkrečiu atveju.    

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink